wróć Wrocław- widok na Rynek. Wyjątkowe biuro 113 m2.

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, Stare Miasto – tuż przy Rynku: do wynajęcia elegancki lokal biurowy o powierzchni ok. 113 m2 ( można wynająć większą powierzchnie- 130 mkw)
Najwyższy standard, klimatyzacja, oddymianie, uzbrojenie we wszelkie instalacje, bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń.
Lokal stanowi samodzielny moduł z własnym zapleczem socjalnym i sanitarnym (w tym wc męskie i damskie, wyposażona kuchnia 10 m2). 
Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, efektownie wykończona klatka schodowa, monitoring i ochrona, dostęp 24/dobę, szybka winda.
Obecnie pokoje oddzielone ściankami działowymi (częściowo oszklone), wygodne dla interesantów i pracy biurowej.
Dostępność mediów: ogrzewanie miejskie, rozprowadzone wszystkie przyłącza (Internet i gniazdka elektryczne) wysokość ok. 4 m. Okna drewniane, na podłogach nowy parkiet, odświeżone-wszystko przygotowane do natychmiastowego podjęcia pracy. Bardzo dobra ekspozycja biurowca, sąsiedztwo firm finansowych, ubezpieczeniowych, kancelarie prawne, administracja. Dostępność komunikacyjna- w najbliższej okolicy kilka węzłów komunikacji miejskiej.
Czynsz 57 zł netto za mkw (ok. 6450 zł/m-c netto) oraz ryczałtowa zaliczka na koszty powierzchni wspólnych (10 zł/m2 netto).

Więcej informacji w biurze.
Zapraszamy na bezpłatną prezentację.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław tel. 793-51-44-55, 693-144-566
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.
Więcej ciekawych zdjęć i ofert na naszej stronie; www.mjconsulting.net
*Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy MJ CONSULTING
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 15228/MJC/LW

Piętro3
Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiWYNAJEM
Cena cena w innych walutach 6 450 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleSTARE MIASTO
UlicaRYNEK
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY
StandardIDEALNY
Wysokość kondygnacji350 cm
Liczba pomieszczeń3