wróć Wrocław, Hubska eleganckie biura klasa A o pow. 200 m2 na sprzedaż

galeria zdjęć

opis nieruchomości

Wrocław, ul. Hubska, biura klasa A, do sprzedaży o pow. 203,6 m2.
To wyjątkowe miejsce dla biznesu  w ścisłym centrum Wrocławia, doskonale nadaje się na działalność typu call center, usługi finansowe, kancelaria prawna, czy usługi indywidualne dla klienta dedykowanego.  
Biznesowe sąsiedztwo: administracja, biura, kancelarię prawną, eleganckie butiki i restauracje.
Biura z dostępem do dwóch wind i dwóch klatek schodowych, II piętro. Obiekt wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne, monitorowany i ochraniany 24h. Przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Lokalizacja trzonów komunikacyjnych w obiekcie pozwala na dobre wykorzystanie powierzchni i dowolną aranżację pomieszczeń. Powierzchnie biurowe w całym kompleksie zostały zaprojektowane pod kontem efektywnej aranżacji.
Atutem jest więc możliwość łatwego podziału na strefy przeznaczone do pracy zespołowej i indywidualnej.                                                            
Cena sprzedaży 6500 m2 netto x 203,6 mkw.
Koszt wynajmu miejsca na parkingu podziemnym: 150 zł/miesiąc.
Więcej informacji w naszym biurze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację.
Biuro Nieruchomości MJ CONSULTING, nr lic. PFRN 8787
Wrocław ul. Wita Stwosza 16/205 Pałac Miejski Resurs
tel. 693-144-566, 793514455
*Uwaga: Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Parametry dotyczące nieruchomości pochodzą od oferenta, a za ich zgodność ze stanem rzeczywistym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Oferta w danym momencie może być nieaktualna.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Informacje dotyczące opisu ofert zamieszczonych na naszej stronie powstały na podstawie informacji udzielonych przez właściciela i oględzin nieruchomości.
Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy MJ CONSULTING jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oraz wdrożenia RODO w naszej firmie. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

szczegóły oferty - 14546/MJC/LS

Piętro3
Rodzaj nieruchomościLOKALE BIUROWE
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 1 323 000 PLN
MiejscowośćWROCŁAW
Dzielnica - osiedleKRZYKI
UlicaHUBSKA
Rodzaj lokalu / przeznaczenieBIUROWY, UŻYTKOWY
StandardWYSOKI STANDARD
Wysokość kondygnacji300 cm