O NAS

Oferujemy Państwu zestaw profesjonalnych usług, zarówno w formie indywidualnych aktów, portretów, po zdjęcia nieruchomości – dla Waszych potrzeb.

Jesteśmy do dyspozycji tam, gdzie nas potrzebujecie, a przy tym gwarantujemy nietuzinkową przygodę z makijażem, pomożemy w aranżacji wnętrz, dopilnujemy Waszego dobrego humoru: po prostu zadzwońcie i  jesteśmy! Fotografia łączy, zwłaszcza ta, w której widać emocje, radość, miłość. Od lat jesteśmy razem, a znając realia dzisiejszego czasu pracy, mało mamy go faktycznie sami dla siebie. Niezmierną radością jest wiec każda chwila, którą spędzamy trzymając się za ręce, a przy tym potrafimy wykonywać zdjęcia przy każdej okazji, zatrzymywać czas na długie, długie chwile.

Tomek zbudował pierwszą ciemnię fotograficzną w wieku 13 lat, do dziś nie wyobraża sobie życia bez aparatu. Stabilny, cierpliwy, bardzo dokładny, esteta, który potrafi znaleźć piękno tam, gdzie inni przechodzą obojętnie.

Marta, żywiołowa, mieszanka temperamentu dzikiego konia, wody i ognia;  indywidualistka, ale pełna życia i radości, kochająca ludzi ponad wszystko.

Fotografia, profesjonalna, jeśli nie ma duszy, jest martwa, ograniczona. Zobaczcie, jak można to zmienić, pokażemy Wam nasz magiczny kawałek Ziemi.