NEXT IS NOW...

(wróć) WŁASNE MIESZKANIE - w systemie quasi leasingu. Alternatywa dla osób bez zdolności kredytowej (18.05.2014)

To idealna oferta dla każdego, kto wybierze lokatę w nieruchomości- jako zabezpieczenie emerytalne: żadna koniunktura na giełdzie nie spowoduje, ze wartość mieszkania będzie wynosić minus….%. Nie ma innej możliwości- nieruchomość ZAWSZE BĘDZIE MIAŁA WARTOŚĆ- RYNKOWĄ!

Bez banków, zdolności kredytowej- Własne Mieszkanie we Wrocławiu- od zaraz!

Pracujesz za granicą? Masz pieniądze, ale bank nie chce Ci udzielić kredytu?

Masz plany, jesteś w związku, chcesz realizować swoje marzenia o własnym mieszkaniu?

Jesteś inwestorem, masz za mało by kupić mieszkanie- a szkoda stracić pieniędzy na konsumpcję? 

Pewna emerytura- nieruchomości to nie ‘’Toto-lotek’’ czy ‘’hokus-pokus’’ giełda!

  Finansowanie własnego mieszkania nie wymaga żadnych formalności, badania zdolności kredytowej. W 5 minut jesteś właścicielem mieszkania w jednym z najpiękniejszych osiedli wielorodzinnych we Wrocławiu. Niska zabudowa [dwie kondygnacje nowych budynków], zielone i śliczne zaaranżowane przestrzenie pomiędzy budynkami, place zabaw, garaże w podziemiu [w cenie mieszkania] oraz możliwość swobodnego parkowania na terenie osiedla. Cały teren zamknięty, wygodny dojazd i dobra komunikacja do centrum oraz w kierunku autostrady A4.

      Mankamentem osób, pragnących mieć wymarzone własne mieszkanie- jest zdolność kredytowa. Banki nie kierują się empatią, tylko ekonomią i biznesem. Zatem bardzo ciężko przejść  pozytywną weryfikację, jeśli niekorzystna koniunktura gospodarcza nie pozwala w wielu przypadkach na wykazanie odpowiednich zarobków. Na pewno nie jedna osoba stawała przed Wyrocznią Bankową i zmuszona była do rezygnacji czy zawieszenia w nieokreślonej przyszłości swoich planów zakupu mieszkania.  Budować zdolność kredytową nie jest łatwo- odpowiedni wiek, odpowiednie zarobki, odpowiednia ilość dzieci… W bankowym biznesie przeszkadza wszystko, co przekraczać będzie ryzyko spłaty kredytu.

Wystarczy zaangażować 30% ceny mieszkania- reszta jest płacona w stałych ratach, tak długo jak chcesz. Raty [quasi leasing] dają Ci prawo do zamieszkiwania, czerpania korzyści  z najmu. Każda nadpłata zaliczona jest na poczet kapitału.

Znudzi Ci się mieszkanie? Masz inne życiowe plany?

Mieszkanie odsprzedajesz, wszystkie pieniądze wracają do Twojego portfela.

Zbudowałeś zdolność kredytową,  chcesz skorzystać z dobrej oferty bankowej- przekształcone zostaje prawo własności. Sam decydujesz o swojej przyszłości, a pieniądze zawsze pracują a Ciebie!

Nasza wyjątkowa oferta:

To np. 3-pokojowe mieszkanie  pow. 67 m2 - sprzedaż za 1840 zł miesięcznie.

2-poziomowe mieszkanie o pow. 82 m2  -  sprzedaż za 2100 zł miesięcznie

Lub 2-pziomowe mieszkanie o pow. 95 m2 -  sprzedaż za 2550 zł miesięcznie.

Zakup własnego  mieszkania  lub lokata inwestycyjna w mieszkanie  na wynajem.

Standard BASIC [wykończenie pod klucz] - wystarczy małą adaptacja do zamieszkania: podłogi i kafle!

Niezależnie od metrażu wszystkie mieszkania są przestrzenne i dają dużo możliwości aranżacji, by jak najlepiej sprostać wymaganiom zamieszkujących w nich osób.

Koncepcja inwestycji zakłada prawo do lokalu już po wpłacie 30% ceny mieszkania. Reszta kwoty rozłożona jest na dogodne raty stałe [niższe, niż klasyczne oprocentowanie bankowe],  a dodatkowo dochodzą tylko opłaty zryczałtowane za energię, wodę, zarzadzanie i ochronę. Przykładowy ryczałt za mieszkanie 73 m2- do 400 zł, mieszkanie 95 m2- do 500 zł miesięcznie.

Prawo podnajmu mieszkania – dla inwestorów zainteresowanych lokowaniem pieniędzy w mieszkania, gdzie nie ma zobowiązań bankowych, ograniczających jakiekolwiek inne formy działalności- możliwe jest prawo klasycznego wynajmu mieszkania gwarantowane notarialnie.

Czy nadal zastanawiasz się nad wyborem: swoje mieszkanie czy wynajmowane? 

galeria zdjęć